EQA Európai Quilt szövetség): http://www.e-q-a.eu

Textil Art München: http://textileart-doertebach.de/

Európai Art Quilt Alapítvány: http://www.europeanartquilt.com

Amerikai kiállítások, expók: http://www.quilts.com

Magyar Linkek:

Agibo blogja: http://agibo.blogspot.hu/

A jó kikapcsolódás titka beszand: http://beszand.blogspot.hu/

Foltvarrás.lap: http://www.foltvarras.lap.hu

Bálintné Hajnal Krisztina http://hajnalkriszti.gportal.hu/

Benkő Zsuzsa: http://www.quilting.hu/

Editstyla:http://www.edistyle.eoldal.hu/

Eszter kézimunka: http://eszterkezimunka.hu/

Gelencsérné Lazarovits Klára: http://web.t-online.hu/geli1/index.htm

Halász Edit: http://www.halaszedit.hu/

Kicsi Kató dizájn: http://kicsikato.blogspot.hu/

Learn more: http://patchwitch.blogspot.hu/

Ledeczki Anna: http://ledanna.blogspot.hu/

Lőrinc Marianna:http://kicsikato.blogspot.hu/

Ludvig Nikolette: http://ludvignicolette.blogspot.hu/

Márta néni: http://martaneni.uw.hu/

Márta néni: http://martaneniazeris.blogspot.hu/

Polyák Ildikó: http://web.t-online.hu/anilbt/index.html

Réka naplója: http://katbo.blogspot.hu/

Rita foltok: http://ritafoltok.blogspot.hu/

Szabóné Erika: http://quiltart.hu/

Szabóné Marika (Járokszállás): http://szmari.uw.hu/

Szebeni Alíz: http://textilbaba.gportal.hu/

Szera-Szera: http://szera-szera.blogspot.hu/

Szunyoghy  Györgyi: http://mesekucko.hu/

Szömörce: http://szomorce.blogspot.hu/

Zelinice  Violini: http://zelnice.blogspot.hu/

Zugmann Ili: http://zugmann.hu/ili/

Csoportok honlapjai:

Barcikai Tűzők, Kazincbarcika: http://www.barcikaituzok.eoldal.hu/

Dorkas Foltonfolt Klub, Balatonlelle: http://dorkas-foltonfolt.gportal.hu/

Foltra-Forgók, Tatabánya: http://www.foltraforgok.eoldal.hu/

Napraforgó Fotvarró Kör Kecskemét: http://napraforgocsoport.gportal.hu/

Pi-Patch Nagymányok: http://xfree.hu/keptar.tvn?f=pipatch

Tiszavirág Foltvarró Kör, Tiszaújváros: http://hunpatch.com/mix_pages/linkek/linkek_group.htm

Tűbarátság Csoport, Tiszafüred: http://www.tubaratsag-csoport.gportal.hu/

Tüzikék Foltmozaik Műhely, Veszprém: http://tuzikek.blogspot.hu/

Külföldi honlapok:

Alex Anderson and Ricky Tims: http://thequiltshow.com/

Alex Anderson: http://alexandersonquilts.com/gallerybasketquilt/

Lynette Anderson: http://lynetteandersondesigns.typepad.com/

Jinny Beyer: https://www.jinnybeyer.com/quilting-with-jinny/quilt-gallery.cfm

Phil Beaver: http://ww2.philbeaver.com/?folio=553577323&bkt=9662&gkwrf=http%3A%2F%2Fhunpatch.com%2Fmix_pages%2Flinkek%2Flinkek_foreign.htm

Susan Brittingham: http://www.susanbrittingham.com/gallery.html

Caryl Bryer: http://www.bryerpatch.com/gallery/gallery.htm

Dijanne Cevaal: http://origidij.blogspot.hu/

Sally Collins: http://www.sallycollins.org/gallery.html

Robbie Joy Ecklow: http://www.robbieklow.com/Gallery.asp

Cynthia England: https://www.englanddesign.com/gallery/gallery1.htm

Kafee Fassett: http://www.kaffefassett.com/Home.html

Ann Fahh: http://www.annfahl.com/gallery

Dilys Frank: http://www.dilysfronks.com/Gallery2.htm

Jane Hall: http://www.janehallquilts.com/gallery.php

Deana Hartmann: http://www.chameleonquilts.com/series.htm

Gloria Hansen: http://www.gloriahansen.com/gallery.php?cat=2

Melodí Jonson: http://wowmelody.com/Pages/Galleries.html

Karen Kamentzky: http://www.karenkamenetzky.com/gallery.htm

Gloria Laugham: http://www.glorialoughman.com/kits.htm

Mc Kenna Linn: http://www.mckennalinn.com/foundation.html

Karen Mctavis: http://mctavishquilting.com/gallery.html

Bernadette May: http://www.bernadette-mayr.de/longarm.htm

Debbie Mumm: http://www.debbiemumm.com/Projects/

Barbara Olson: http://www.barbaraolsonquiltart.com/gallery.htm

Sharon Shamber: http://sharonschamber.com/

Carol Taylor: http://www.caroltaylorquilts.com/NavigationPages/gallery.htm

Ricky Tims: http://www.rickytims.com/

Lorraine Torrence: http://www.lorrainetorrence.com/

Lauraine Yuyamma: http://patchworkpottery.blogspot.hu/